REKRUTACJA

plan1358881

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu na naszym  facebook’u

 

 

Jeżeli choć w ułamku procenta interesujesz się militariami, chciałbyś przeżyć coś innego niż Twoi rówieśnicy i ukończyłeś/łaś 18 lat to zapraszamy do ROTY, Stowarzyszenia Sympatyków Pojazdów Militarnych.

1. Jeżeli nie ukończyłeś/łaś 18 lat, Twoje wyjazdy na zloty i imprezy plenerowe mogą stać pod znakiem zapytania, ale jeżeli Twoi rodzice wyrażą zgodę nic nie stoi na przeszkodzie.
2. Osoba która wyrazi chęć przystąpienia do Stowarzyszenia nie ma obowiązku od pierwszego dnia czynnie uczestniczyć w życiu grupy. Przyjdź poznaj ludzi , zobacz co robimy, weź udział w „ dniach technicznych” podczas których zapoznasz się ze sprzętem i nawiążesz bliższy kontakt z członkami grupy.
3. Jeżeli stwierdzisz że to jest to, zapoznasz się z naszym statutem i rozpoczniesz okres próbny który zweryfikuje Twoje postanowienie. Czas trwania okresu próbnego z reguły nie przekracza sześciu miesięcy. W tym czasie możesz uczestniczyć w życiu Stowarzyszenia, brać udział w wyjazdach tak jak każdy pełnoprawny członek, nie masz jednak prawa głosu w kluczowych sprawach związanych z funkcjonowaniem Stowarzyszenia. Sześć miesięcy to czas w którym skompletujesz mundur* i utwierdzisz się że dobrze wybrałeś/łaś. Zdecydujesz czy chcesz zostać opiekunem konkretnego pojazdu, pomagać w utrzymaniu w jego stanu technicznego, czy zechcesz pomagać wszystkim którzy tego potrzebują.
4. W momencie otwarcia okresu próbnego kandydat ma obowiązek uiszczać składki
członkowskiej. Składka jest symboliczna, w okresie letnim minimalnie wzrasta , ale i tak nie przekracza średniej stawki godzinowej w naszym kraju.
5. Okres próbny może zostać skrócony. Zależy to tylko od Twojego nastawienia, podejścia do wykonywanych powierzonych zadań i przekonania nas że dalsza próba to strata czasu. Po zakończeniu okresu próbnego zostaniesz pełnoprawnym członkiem Stowarzyszenia i otrzymasz plakietkę na którą zapracowałeś.
6. Swój akces przystąpienia do Stowarzyszenia możesz wyrazić osobiście, za pomocą facebooka.
7. Z członkostwa w Stowarzyszeniu możesz w każdej chwili zrezygnować. Twój wybór, ale zrób to z godnościom. Możesz zostać wyrzucony, ale na to trzeba sobie zasłużyć.

* Przeczytaj Regulamin Mundurowy, możemy pomóc w skompletowaniu, wyszukaniu
najlepszej oferty cenowej.

Rekrutacja w fomie .pdf

DEKLARACJA – WNIOSEK PRZYSTĄPIENIA

DEKLARACJA – WNIOSEK REZYGNACJI